uniCornetto uniCornetto

KAZANANLAR!

Romantik Akşam Yemekleriniz
İçin Hediye Çeki

Asil - Furkan Balcıoğlu, Ankara
Yedek - Oğuzhan Gühan, İstanbul

Yıl Boyunca Aşkınızı Kutlayacağınız
Konserler İçin Biletix Hediye Çeki

Asil - Batuhan Hazar Solmaz, İstanbul
Yedek - Ayşen Çorumlu, İzmir

Kapadokya Argos Otel’de
Çift Kişilik Konaklama

Asil - Demet Ünal, Elazığ
Yedek - Ercan Gökdemir, İstanbul

Oyun Dolu Günleriniz İçin
PlayStation 4

Asil - Nazife Çiçekçi, Ankara
Yedek - Çiğdem Çetin Aluç, İstanbul

Bol Bol Konuşabilmeniz İçin
Sana Airpod, Ona Beats Kulaklık

Asil - Kübra Aras, İzmir
Yedek - Ayşe Topçu, Samsun

Aşk Dolu Paylaşımlarınız Bitmesin Diye
Yıl Boyu Ücretsiz Unicornetto

Asil - Betül Dürgen, Malatya
Yedek - Sefa Köseoğlu, Yozgat

Aşıklar Şehri Roma’ya
Çift Kişilik Uçak Bileti

Asil - Beyza Yumuşak, Aksaray
Yedek -  

Ceren Özoğul Demir, Ankara
Handan İnaner, İzmir
Mihriban Bilge Dinçel, İstanbul

Asiklar Cesmesi
KAPAT

ÜZGÜNÜZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam non sem massa. Cras aliquet ultricies feugiat.

DİLEĞİNİ AŞIKLAR ÇEŞMESİNE GÖNDER
KAPAT

TEBRİKLER!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam non sem massa. Cras aliquet ultricies feugiat.

X23456
KAPAT

UniCornetto Aşıklar Çeşmesi Çekiliş Kampanyası Sıkça Sorulan Sorular

1. Bu kampanya yasal bir kampanya mıdır?

Bu kampanya; Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 05.02.2020 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.1158 sayılı izni ile 08.02.2020(saat:00.01)-22.02.2020(saat:23.59) tarihleri arasında Türkiye genelinde düzen-lenen yasal bir kampanyadır.

2. Bu kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 08.02.2020 (00.01) - 22.02.2020 (23.59) tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılımda sistemimizin saati geçerli olacaktır. Katılım için websitesi üzerinden gönderdiğiniz taleplerin merkeze/sisteme geç ulaşmasından Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. sorumlu değildir.

3. Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya, İstanbul Marmaray hattının Ayrılık Çeşmesi istasyonu çıkışı & Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi önüne kurulacak olan “Aşıklar Çeşmesi”ndeki panolarda yer alan QR ko-dları telefonundaki herhangi bir QR kod okuyucu uygulamasına okutarak www.asiklarcesmesi.com internet sitesine girerek, ad, soyad, adres, telefon numarası ve e-mail adresi bilgilerini girip, sitedeki ikramiye seçenekleri arasından kazanmak istediği ikramiyeyi seçenlere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya QR kod okutmadan katılmak isteyenler, www.asiklarcesmesi.com (ücretsiz) girerek de çekilişe katılabilirler.

4. Bu kampanyaya katılmak için hangi ürünlerden satın almalıyım?

Kampanya katılımı için ürün alım şartı yoktur.

5. Kampanyaya her katılımda kaç çekiliş hakkı kazanırım, katılım sınırlı mıdır?

Kampanyaya katılımda 1 çekiliş hakkı kazanılır, katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olup, katılımcı 7 ikramiye arasından sadece 1 ikramiye seçebilecek ve sadece o ikramiyenin çekiliş listesine dahil edilecektir.

6. Kampanyaya katıldığımda bilgilerimin eksik olduğu hatasını alıyorum, ne yapabilirim?

Kampanyaya katılımda, ad, soyad, gsm no, e-mail, adres, şehir, doğum tarihi bilgilerinizi eksiksiz girmelisiniz. Lütfen bilgilerinizin eksiksiz olduğunu kontrol edip tekrar deneyiniz. De-taylı bilgi için 444 25 19 Unilever Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz.

7. Kampanyada hediye olarak ne veriliyor?

Kampanya sonunda yapılacak çekilişlerde, 1 kişi çift kişilik Türk Ekspres Roma Uçak Bileti Hediye Çeki (Business sınıfı biletlerde, resmi ve milli bayramlarda geçerli değildir. İptal ve değişim hakkı ilgili havayolu şirketinin kurallarına tabidir. Hediye çeki tek seferde kullanılmalıdır ve eğer seçilen bilet bu tutarın altında kalırsa kalırsa geriye kalan tutar başka bir bilet için kullanılamaz) (değeri: 6.000,00 TL), 1 kişi Apple Airpods Pro Kulaklık + Beats MTQY2EE/A Studio3 Kablosuz Bluetooth Kulak üstü Kulaklık (degeri: 4.198,00 TL), 1 kişi çift kişilik Biletix Hediye Kartı, hediye çekinin tutarı bitene kadar çoklu olarak kullanılabilecektir. (birim değeri: 4.000,00 TL), 1 kişi çift kişilik Türk Ekspres Restoran Çeki (Talihli bulunduğu ildeki Türk Ekspres’in anlaşmalı olduğu restoranlarda hediye çekinin tutarı bitene kadar çoklu olarak kullanılabilecektir) (değeri: 4.000,00 TL), 1 kişi çift kişilik Türk Ekspres Konaklama Çeki (Sadece Argos in Cappadocia Hotel’de kullanılabilir. Milli ve resmi bayramlarda geçerli değildir,) (değeri: 4.000,00 TL), 1 kişi çift kişilik Migros Hediye kodu (Migros Mağazaları’ndan yapılacak sadece 1.000 adet UniCornetto dondurma alışverişlerinde geçerlidir.) (değeri: 4.000,00 TL), 1 kişi Sony Playstation 4 1 TB Oyun Konsolu+2 adet joystick (değeri: 3.500,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Hediye çeklerinin son kullanım tarihi 31.12.2020’dir, ancak rezervasyonların tamamlanabilmesi için 01.12.2020 tarihine kadar Türk Ekspres ile iletişime geçilmiş olması gereklidir. Rezervasyonlar Türk Ekspres tarafından ve talihlinin talebine göre yapılacaktır.

8. Kampanya çekilişi nerede ve ne zaman yapılacaktır?

Çekilişler her ikramiye için ayrı ayrı oluşturulacak çekiliş listeleri üzerinden 27.02.2020 tari-hinde saat:10.00, saat:10.30, saat:11.00, saat:11.30, saat:12.00, saat:12.30, saat:13.00’daU2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

9. Kazanan talihliler nereden duyurulacak?

Kazanan talihliler 04.03.2020 tarihli Takvim Gazetesi’nde ve asiklarcesmesi.com adresinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Unilever ve U2 Tanıtım sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

10. Kazanan talihliler nereye ve ne zaman başvurmalı?

Asil talihliler, başvuru için en geç 19.03.2020; yedek talihliler ise, en geç 03.04.2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr’ye veya U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

11. Kazandığım ikramiyeyi nasıl teslim alabilirim?

Rezervasyonlar ve ikramiye gönderimleri Türk Ekspres tarafından ve talihlinin talebine göre yapılacaktır. U2 Tanıtım’a başvuru yaparak istenilen belgeleri eksiksiz teslim eden talihliler, hediye çeki kullanımı veya ödül teslimat detaylarıyla ilgili 0216 330 70 94 hattından ya da pr@turkekspres.com.tr adresinden Türk Ekspress ile iletişime geçmelidir.

12. Kampanyaya katılımda sınırlandırma var mıdır?

Kampanya 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır, aynı kişi birden fazla çekiliş hakkı kazanamaz. Bu kampanyaya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ve Narkoz İletişim Hiz. San. ve Ticaret A.Ş çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

13. Kazandığım hediyeyi nakit olarak talep edebilir miyim?

Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

UniCornetto Aşıklar Çeşmesi İndirim Kodu Kampanyası Sıkça Sorulan Sorular

1. İndirim kodu kampanyasından nasıl faydalanabilirim?

Tüketiciler, 08.02.2020(saat:00.01) ile 22.02.2020(saat:23.59) tarihleri arasında www.asiklarcesmesi.com üzerinden çekiliş kampanyasına katılım yaptıktan sonra kendi seçimlerine göre ya Sosyopix’ten %20 indirim ya da Getir’den her 20 TL’lik alışverişlerine Cornetto ürünlerinde geçerli 10TL’lik hediye çeki kazanabilir.

2. Kampanyada hediye olarak ne veriliyor?

Sosyopix için; sosyopix.com'da yapacağınız alışverişlerde geçerli %20 indirim kodu, getir için; Getir mobil uygulamasında kullanabileceğiniz her 20TL’lik alışverişlerine Cornetto ürünlerinde geçerli 10TL’lik hediye çeki kazanabilir.

3. Kazandığım kodlar ne zamana kadar geçerli?

Kazanılan hediye kodları; sosyopix.com'da 01.04.2020 tarihine kadar, Getir mobil uygulamasında 01.03.2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.

4. İndirim kodu kampanyasına katılımda sınırlandırma var mı?

Kampanya; müşteri başına tek kullanımla ve stoklarla sınırlıdır. Bir kişi birden fazla hediye kodu kazanamaz. Unilever’in kampanya koşulları, kampanya süresi, stok adetleri ve kampanya hediyelerinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

KAPAT

Aşıklar Çeşmesi Çekiliş Kampanyası Genel Kurallar:

Hediye çeklerinin son kullanım tarihi 31.12.2020’dir, ancak rezervasyonların tamamlanabilmesi için 01.12.2020 tarihine kadar Türk Ekspres ile iletişime geçilmiş olması gereklidir. Toplamda 7 farklı ikramiye için 7 ayrı çekiliş olacaktır. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olup, katılımcı 7 ikramiye arasından sadece 1 ikramiye seçebilecek ve sadece o ikramiyenin çekiliş listesine dahil edilecektir. Kazanılan hediye çekleri (restoran çeki ve Biletix çeki hariç) tek kullanımlıktır ve hediyelerden hiçbiri nakde çevrilemez.


Hediye 1 - Aşıklar Şehri Roma’ya Çift Kişilik Uçak Bileti:

1 kişi çift kişilik Türk Ekspres Roma uçak bileti hediye çeki ikramiyesi kazanacaktır. Hediye çeki, 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir ve iptal/değişim hakkı ilgili havayolu şirketinin kurallarına tabidir. Business sınıfı biletlerde, resmi ve milli bayramlarda geçerli değildir. İkramiye bedeli toplamda 6.000 TL’dir. Hediye çeki, her iki kişin için birlikte ve tek seferde kullanılmalıdır. Eğer bilet tutarı bu tutarın altında kalırsa geriye kalan tutar başka bir bilet için kullanılmaz, nakde çevrilemez.

Hediye 2 - Yıl Boyunca Aşkınızı Kutlayacağınız Konserler İçin Biletix Hediye Kartı:

Talihli 1 kişi bir tanesi 2.000TL değerinde olan iki adet Biletix hediye kartı kazanacaktır. 2.000 TL değerinde olan kartlardan biri talihliye diğeri de talihlinin belirleyeceği 1 kişiye verilecektir. Bahsi geçen hediye çeki birden fazla seferde kullanılabilir. Her bir rezervasyon için Türk Ekspres ile en az 1 hafta öncesinden iletişime geçilmelidir. Akabinde müsaitliğe göre Türk Ekpsres’ten gelecek onay ile rezervasyon yapılır ve tüketici dilediği etkinlikte hediye çekini kullanabilir. Çoklu kullanımlardaki son kullanım yerinde hediye çeki dahilinde kalan limit yapılan harcamadan düşük ise, tüketici aradaki farkı kendi karşılayacaktır, Unilever Türkiye San. Ve Tic. A.Ş. bu farkı ödemekle yükümlü değildir.

Hediye 3 - Romantik Akşam Yemekleriniz İçin Hediye Çeki:

Talihli 1 kişi bulunduğu ilde seçeceği Türk Ekspres’in anlaşmalı olduğu restoranlarda geçerli, tanesi 2.000 TL değerinde olan toplam 4.000 TL değerinde yemek çeki ikramiyesi kazanacaktır. Bahsi geçen hediye çeki birden fazla seferde kullanılabilir. Her bir rezervasyon için Türk Ekspres ile en az 1 hafta öncesinden iletişime geçilmelidir. Akabinde müsaitliğe göre Türk Ekpsres’ten gelecek onay ile rezervasyon yapılır ve tüketici dilediği restoranlarda hediye çekini kullanabilir. Çoklu kullanımlardaki son kullanım yerinde hediye çeki dahilinde kalan limit yapılan harcamadan düşük ise, tüketici aradaki farkı kendi karşılayacaktır, Unilever Türkiye San. Ve Tic. A.Ş. bu farkı ödemekle yükümlü değildir.

Hediye 4 - Kapadokya Argos Otel’de Çift Kişilik Konaklama:

Talihli 1 kişi Argos in Cappadocia Hotelde geçerli çift kişilik konaklama ikramiyesi kazanacaktır. Milli ve resmi bayramlarda geçerli değildir, otelin müsaitlik durumuna göre karşılıklı mutabakat ile ayarlanacaktır.

Hediye 5 - Oyun Dolu Günleriniz İçin PlayStation 4:

Talihli 1 kişi Sony Playstation 4 1TB oyun konsolu ve 2 adet dualshock 4 kablosuz kol & joystick ikramiyesi kazanacaktır.

Hediye 6 - Bol Bol Konuşabilmeniz İçin Sana Airpods, Ona Beats Kulaklık:

Talihli 1 kişi Airpods Pro kulaklık + Beats MTQY2EE/A Studio3 Kablosuz Bluetooth kulak üstü kulaklık ikramiyesi kazanacaktır.

Hediye7 - Aşk Dolu Paylaşımlarınız Bitmesin Diye Yıl Boyu Ücretsiz UniCornetto Üyeliği:

Talihli 1 kişi toplamda 1.000 adet UniCornetto alabileceği Migros hediye kodu ikramiyesi kazanacaktır. Hediye kodu tüm Migros mağazalarında geçerlidir. Migros Sanal Market’te geçerli değildir.


*Hediye çeklerinin son kullanım tarihi 31.12.2020’dir, ancak rezervasyonların tamamlanabilmesi için 01.12.2020 tarihine kadar Türk Ekspres ile iletişime geçilmiş olması gereklidir. Rezervasyonlar ve ikramiye gönderimleri Türk Ekspres tarafından ve talihlinin talebine göre yapılacaktır. U2 Tanıtım’a başvuru yaparak istenilen belgeleri eksiksiz teslim eden talihliler, hediye çeki kullanımı veya ödül teslimat detaylarıyla ilgili 0216 330 70 94 hattından ya da pr@turkekspres.com.tr adresinden Türk Ekspress ile iletişime geçmelidir.

İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezler, internet sitemizin kullanımını ve işlevselliğini geliştirmenin yanı sıra analitik ve reklam amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Çerezleri nasıl kullandığımızı ve çerez ayarlarınızı nasıl değiştireceğiniz hakkında daha fazla bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikamız'ıYeni bir pencerede açılır ziyaret edebilirsiniz. Ayarlarınızı değiştirmeden bu siteyi kullanmaya devam ederseniz çerezleri kullanmamızı kabul etmiş sayılırsınız.
X